Skip to main content

Жіноча консультація

Жіноча консультація обслуговує 14644 жінок із числа закріпленого за нашим закладом населення Слобідського району м. Харкова.

Відділення розташоване  на 7-му поверсі будівлі. Телефон: (057)7250328

Жінка – це, в першу чергу, сім’я і діти. Здоров’я репродуктивної системи жінки є основою її життєвого благополуччя, реалізації  в сім’ї та в суспільстві.

У жіночій консультації КНП “Міська поліклініка № 21” Харківської міської ради проводиться постійне динамічне спостереження за вагітними та жінками, які мають хронічні захворювання репродуктивної сфери. Особлива увага приділяється вагітним жінкам з екстрагінетальною патологією.

Для профілактики виникнення ускладнень вагітності кожна жінка, яка звернулась до жіночої консультації може одержати вичерпну інформацію щодо безпечної репродуктивної поведінки та щодо створення для вагітних соціально-гігієнічних умов, при необхідності, надається лікувально-профілактична допомога лікарями-спеціалістами поліклініки або  проводиться госпіталізація в профільні відділення лікувальних закладів міста.

Працює “Школа репродуктивного здоров’я”, “Школа відповідального батьківства”, де проводиться заняття з питань здорового способу життя, приконцепційної підготовки до вагітності та пологів, питань контрацепції та надаються роз’яснення щодо необхідності проведення щеплень новонародженим.

Завідувач  жіночої консультації – Сивожелізова Світлана Вікторівналікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії,  лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії.

Старша акушерка –  Бойко Світлана Володимирівна.

У відділенні працюють 6 лікарів акушерів-гінекологів. Це висококваліфіковані досвідчені спеціалісти, які володіють сучасними техніками обстеження та сучасними методиками лікування.

Робота жіночої консультації організована за територіальним принципом.

  • Захаренков Володимир Євгенович, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Кабінет № 710;
  • Шуткіна Марина Миколаївна, лікар акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Кабінет № 710;
  • Матюк Тетяна Борисівна, лікар акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Кабінет № 708;
  • Однорал Ірина В’ячиславівна, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Очолює кабінет планування сім’ї. В рамках роботи кабінету надається  допомога з питань контрацепції;  планування вагітності; проводяться консультації подружніх пар.

У складі жіночої консультації – сучасно обладнана операційна, де проводяться малі гінекологічні операції (РМЦ, діагностичне вишкрібання, поліпектомії, введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів (ВМС) та ін.); кабінет патології шийки матки, де проводиться розширена кольпоскопія та лікування патологічних захворювань шийки матки методом ДЕК; кабінет УЗД, де проводять гінекологічні огляди вагінальним датчиком, І та ІІ скрінінги у вагітних, цервікометрія у вагітних.

При жіночій консультації працює денний стаціонар на 10 ліжокв якому  отримують лікування вагітні та гінекологічні пацієнтки, які не потребують постійного нагляду лікаря.

Заняття з психопрофілактичної підготовки до  пологів   проводяться  у школі  репродуктивного здоров’я. Бесіди та лекції проводять лікарі відділення та проводить акушерка Сохатюк Тамара Степанівна (кабінет № 720). Заняття щотижня у вівторок та четвер  о 13.00

Школа «Здорового харчування» (кабінет № 720). Лекції проводить лікар акушер-гінеколог – Однорал Ірина В’ячеславівна за розкладом.


Спеціалізований прийом проводиться:

Кабінет патології шийки матки (№ 718) — лікар акушер-гінеколог Захаренков Володимир Євгенович. Часи роботи щодня з 11.00 до 16.00

Кабінет ультразвукової діагностики (№ 715) – лікарі акушер-гінекологи Сивожелізова Світлана Вікторівна та  Шуткіна Марина Миколаївна, прийом пацієнтів проводиться щодня згідно графіку.