Skip to main content

Урологічний кабінет

Лікар-уролог Волоха Антон Михайлович,

М/с Плавинська Любов Іванівна.

В урологічному кабінеті поліклініки проводиться консультативний прийом і обстеження хворих із захворюваннями сечостатевої системи та лікування пацієнтів, які не потребують госпіталізації.

Значна частина пацієнтів відвідують кабінет повторно для лікувальних процедур: бужування, промивання сечового міхура, масаж передміхурової залози, новокаїнові блокади тощо.

Медична допомога хворим урологічного профілю здійснюється лікарем-урологом з використанням , досліджень клініко – діагностичної, біохімічної та бактеріологічної лабораторій, кабінету рентгендіагностики. За необхідності  використовуються  сучасні методи обстеження – магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп’ютерна томографія (КТ). Все це дозволяють своєчасно діагностувати захворювання та визначитися з проведенням лікувально–профілактичних заходів.

Робота лікаря–уролога поліклініки складається зі спільних консультацій з іншими фахівцями. Крім того, лікар-уролог веде документацію на кожного пацієнта, який звернувся на прийом: робить запис у амбулаторній карті та в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ), виписує рецепти на лікарські препарати, бере участь в організації та проведенні експертизи тимчасової непрацездатності, дає висновки на МСЕК, заповнює санаторно-курортні карти, систематично займається санітарно–просвітницькою діяльністю, проводячи бесіди та лекції.

Для досягнення ефективності лікування використовуються можливості відділення відновного лікування (фізіотерапевтичні процедури, масаж, ЛФК). Лікарем-урологом проводиться низка невеликих планових та екстрених оперативних втручань, які не викликають значного порушення загального стану пацієнта, а саме:·

  • розсічення вуздечки крайньої плоті (френуло пластика);
  • розсічення судженого зовнішнього отвору уретри (меатомія);
  • вправлення парафімозу;
  • розсічення парафимоза;
  • операції при фімозі;
  • пункція при гідроцеле.

Лікар-уролог займається питаннями статевих розладів у чоловіків (еректильна дисфункція, передчасне сім’явиверження). Лікар-уролог за необхідності консультує та аналізує стан паліативних хворих вдома, які уклали декларацію з сімейними лікарями, терапевтами нашого закладу.