Skip to main content

Гастроентерологічний кабінет

Гастроентерологічний кабінет розташований на 2 поверсі поліклініки, кабінет № 206.

Прийом ведуть Ісаєва Наталія Олександрівна – лікар-гастроентеролог першої категорії та Кальченко Олена Михайлівна – медична сестра, вищої кваліфікаційної категорії.

Прийом консультативний.

Пацієнт може звернутись до лікаря як самостійно, так і за направленням сімейного лікаря або дільничного терапевта, чи іншого спеціаліста поліклініки.

Обстеження кишково-шлункового тракту в повному обсязі пацієнт може пройти в умовах поліклініки. Це – лабораторні та інструментальні дослідження, (клінічні аналізи, рентген обстеження шлунково-кишкового тракту, УЗД, ФГДС.).

Лікар-гастроентеролог – висококваліфікований досвідчений спеціаліст, який володіє сучасними методиками лікування. Схеми лікування враховують індивідуальні особливості пацієнта. При необхідності  пацієнт направляється на лікування  в денний стаціонар поліклініки або в гастроентерологічне відділення КЗОЗ «ХМКЛ №2», у складних випадках – на консультацію в ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України» або на кафедру гастроентерології ХМАПО.

Лікар та медсестра завжди доступно та доброзичливо нададуть вичерпну інформацію щодо стану здоров’я пацієнта, методів лікування, здорового способу життя, раціонального харчування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту.