Skip to main content

ПРО НАС

 

 

КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 21» ХМР

  • КОД ЄДРПОУ – 34017661
  • Згідно наказу МОЗ №2099 від 15.11.2018 “Про ліцензування медичної практики” видана лицензия на провадження господарської діяльності медичної практики. Реєстраційне досьє від 06.11.2018 №09/0611-М
  • Договір з НСЗУ було укладено 15.08.2018 року

Історія КНП “Міська поліклініка № 21” Харківської міської ради починається з 1957 року. Поліклініка  була розташована у двохповерхової будівлі 510 цеху ДП «заводу ім. В.О. Малишева» та входила до складу міської лікарні № 17 – МСЧ №8 заводу ім. В.О. Малишева. Прийом проводився за 7 спеціальностями, 350 відвідувань у зміну, обслуговувалися тільки працівники заводу ім.В.О.Малишева.

У 1983 році поліклініку переведено у нову типову семиповерхову будівлю за адресою: вул. Плеханівська 126, її корисна площа 4563 кв.м., мала в розпорядженні набір приміщень для надання сучасної лікувально-діагностичної допомоги в амбулаторних умовах,  розрахована на 850 відвідин за зміну за 10 спеціальностями.

У 1994 році поліклініці було додатково передано на обслуговування 20 тисяч населення Комінтернівського району, водночас  продовжувалося надання медичної допомоги працівникам заводу ім.В.О.Малишева на засадах цехової служби.

1 березня 2006 року на виконання рішення XL сесії IV скликання Харківської міської ради від 28.09.2005 №154/05 шляхом виділення із КУОЗ «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. В.О. Малишева» поліклініка стала самостійним лікувально-профілактичним закладом – КУОЗ  «Міська поліклініка №21», надалі КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №21». За період з 2006 до  2012 р. наш медичний заклад, розташований у будівлі по вулиці Плеханівська,126 на підставі договору безоплатної позички цілісного майнового комплексу від 01.08.2007р., з подальшим подовженням терміну його дії, балансоутримовачем приміщення був  ДП «завод ім. В.О.Малишева». Остання  додаткова  угода укладена до  31.12.2012 року.

Рішенням від 20.11.2013 р. №1328/13  будівлю було передано до комунальної власності м. Харкова, а потім в оперативне управління КНП «Міська поліклініка № 21» ХМР Розпорядженням № 752 від 26.08.2014 року начальника управління комунального майна і приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.

Рішенням 19 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 18.04.2018 № 1072/18 «Про припинення комунальних закладів охорони здоров’я міста Харкова шляхом реорганізації (перетворення) в комунальні некомерційні підприємства Харківської міської ради» комунальний заклад охорони здоров’я «Харківська міська поліклініка № 21» було реорганізовано в Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка №21» Харківської міської ради з 11.07.2018 року.

На теперішній час поліклініка обслуговує  населення м. Харкова, згідно укладених декларацій. Лікувально-діагностична допомога надається за 16 спеціальностями. У закладі працює 14 лікарів вищої категорії, 12 лікарів першої категорії, 10 лікарів другої категорії, 37 медичних сестри вищої категорії, 13 медичних сестер першої категорії, 4 медичних сестер другої категорії.

До складу поліклініки входять: УПМСД, жіноча консультація, кабінет відповідального батьківства, кабінет патології шийки матки, фізіотерапевтичне відділення, відділення профілактики, рентгенологічне відділення, клініко-діагностична лабораторія, неврологічний кабінет, хірургічний та травматологічний кабінети, кардіологічний та ендокринологічний кабінети, офтальмологічний кабінет, дерматологічний кабінет, отоларингологічний кабінет, кабінет ЛФК, урологічний кабінет, інфекційний кабінет, онкологічний кабінет, кабінет УЗД, кабінет функціональної діагностики, мамографічний  кабінет, кабінет збору мокроти, процедурний кабінет, денний стаціонар.

Радіус дії 7 км. Транспорт – трамвай, тролейбус, метро.

Поліклініку оснащено сучасною рентген-діагностичною апаратурою:малодозовим апаратом «Baccara», флюорографом 12-Ф-7ц та комплексом рентгенівським діагностичним «КРАС» 12Ф9 Україна, рентгенівським комплексом для мамографії «Madis», ендоскопічною апаратурою (ректороманоскоп, фіброгастроскопами), гістероскоп, кольпоскопами МК-300, ДЕК, електровідсмоктувачем ОК-10, програмно – діагностичними комплексами для реєстрації ЕКГ,РЕГ,РВГ, спірограм, портативними електрокардіографами, аудіометром МА-31, фотометром, сухожаровими шафами, аквадістіляторами, обладнанням для проявлення рентгенплівкі, дозатороми лабораторними, центрифугами, індикаторами кислотності шлунку, апаратурою для хірургічних та офтальмологічного кабінетів, лабораторним обладнанням, необхідною оргтехнікою для обліку та звітності, кадрової роботи, діловодства, бухгалтерії та фінансової діяльності, для кабінету функціональної діагностики, кабінету планування сім’ї, теле- и DVD- апаратурою для кімнати відповідального батьківства.

Поліклініка має денний стаціонар розрахований на 10 ліжок жіночої консультації, 12 ліжок   терапевтичного профілю, 8 ліжок  неврологічного профілю. Відкрита кімната для забору мокроти і кабінет для амбулаторного доліковування туберкульозних хворих.

Фізіотерапевтичне відділення оснащено необхідною фізіотерапевтичною апаратурою  для лікування хворих з різною патологією, має зал ЛФК, зал психоемоційного розвантаження.

Також, наш заклад проводить медичні огляди робітників шкідливих професій та інші медичні огляди для працевлаштування, зокрема для одержання санітарної книжки, медичні огляди кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, медогляди для отримання дозволу на носіння зброї та інші медичні огляди, згідно Наказів МОЗ України  N 246 від 21 травня 2007 року “Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”,  №280 від 23 липня 2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” та Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 29 квітня 2010 р. №240  “Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України”,

Колектив поліклініки активно приймає участь у суспільному житті м.Харкова.