тут появится виджет

Відділення профілактики

Відділення профілактики та проведення медичних оглядів КНП “Міська поліклініка № 21” Харківської міської ради розташоване на 1 та 5 поверхах закладу.

ОСНОВНІ ЗАДАЧІ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИКИ:

  • проведення цільових медоглядів за договорами з підприємствами, згідно Наказів МОЗ України  N 246 від 21 травня 2007 року  “Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”,  №280 від 23 липня 2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” та Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 29 квітня 2010 р. №240  “Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України”
  • проведення медичних оглядів для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкти дозвільної системи. (носіння зброї, комісія для одержання водійських прав).

Відділення профілактики забезпечено усім необхідним медичним обладнанням та працює у тісному взаємозв’язку з лікарями – спеціалістами поліклініки.

 


У ВІДДІЛЕННІ ПРАЦЮЄ ЗЛАГОДЖЕНИЙ ТА ДОСВІДЧЕНИЙ КОЛЕКТИВ:

Черкашина Тетяна Олександрівна – лікар-терапевт, стаж роботи 34 роки;

Ломбард Кіра Іванівна – лікар-терапевт, загальний стаж роботи 20 років;

Бесарабова Ірина Юріївна – медсестра, стаж роботи 19 років;

Донська Олена Яківна – медсестра вищої категорії, стаж роботи 35 років;

Кепська Світлана Миколаївна – медсестра першої категорії, стаж роботи 45 років;


ГРАФИК РОБОТИ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИКИ:

З 8.00 до 16.00 щоденно крім суботи та неділі